Witamy wszystkie Młode Pary i nie tylko, dla których wybór CONDESITY sprawił, że Wasza uroczystość okazała się jeszcze bardziej wyjątkowa niż przypuszczaliście.

Życząc Wam nieustającego szczęścia serdecznie zapraszamy do podzielenia się z nami swoimi wrażeniami. Zachęcamy również przyszłych gości o pozostawianie komentarzy, sugestii lub spostrzeżeń dotyczących naszego wyjątkowego samochodu.

DZIĘKUJEMY!
Dodaj wpis
Imię: Kasia i Przemek
Data dodania: 2010-09-13
Condesita jest po prostu PIĘKNA! Wyruszenie nią w "nową drogę życia" to ogromna przyjemność. Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!
Imię: Andrzej
Data dodania: 2010-01-25
Condesita i jej kierowca, robią tak ogromne wrażenie na gościach weselnych i przechodniach, że trzeba uważać, aby Młoda Para nie stała się drugoplanową. To oczywiście żart - ale niepowtarzalny klimat i elegancja "zestawu" (kierowca i samochód) sprawiają, że wszyscy weselni goście - z Parą Młodą na czele czują się bardzo dostojnie - w przemiłej, niepospolitej i bajecznej atmosferze. Szkoda, że "Młodzi" wybierają tak często Mercedesy, Audi i inne luksusowe auta,których jest pełno na ulicy. Zapominają, że oryginalność, fajny klimat, pozytywna energia z ponadczasową duszą, pozostawia sympatyczny ślad na wiele przyszłych lat - oby razem i w miłości. Gość weselny
Imię: Kasia i Paweł
Data dodania: 2009-11-08
Niezapomniania podróż z "Wujkiem Wieśkiem" i wspaniałą Condesitą sprawiła nam ogromną radość. Uśmiech na twarzy Młodej Pary, przechodniów oraz gratulujących kierowców, to coś czego się nie zapomina. Jeszcze raz przesyłamy serdeczne podziękowania :) Polecamy każdemu taką przejażdżkę, której nie zapomni do końca życia! Kasia i Paweł (4 lipca 2009)
Imię: Karolina i Paweł
Data dodania: 2009-08-27
Urocza CONDESITA prowadzona przez "Wujka Wieśka" towarzyszyła nam w najważniejszym dniu w naszym życiu. Jej niekonwencjonalny wygląd dodał magii tym chwilom i dzięki temu zapisały się one w pamięci naszej oraz naszych bliskich jako niepowtarzalne. Serdecznie polecamy Condesitę jako samochodzik do ślubu, a dobre słowo "Wujka Wieśka" zawsze rozładuje napięcie i emocje towarzyszące w tak wyjątkowym dniu.
Imię: Ania i Tomek
Data dodania: 2009-07-19
Wiatr we włosach i roześmiane twarze przechodniów towarzyszyły naszej przejażdżce po Krakowskim Przedmieściu - było pięknie, niesamowicie i na pewno tego nie zapomnimy. POLECAMY!!!!!!
Imię: Nikodem Dyzma
Data dodania: 2009-07-08
Fajny "gracik" - wpadł mi w oko na Rajdzie Św. Krzysztofa i powiem, że naprawdę robi wrażenie!
Imię: Artur
Data dodania: 2009-07-06
Bardzo miło wspominamy z żoną przejażdżkę do ślubu samochodem "Wujka Wieśka". Elegancka Condesita dodaje młodej parze należnego jej splendoru w tym wyjątkowym dla niej dniu. Szczególnie miło wspominamy sesję fotograficzną na Startym Mieście i Trakcie Królewskim (przy Hotelu Bristol). Ilość gapiów i chętnych do zrobienia sobie z nami zdjęć była tak duża, że naszemu fotografowi ledwo udało się do nas zbliżyć. Gorąco polecam przejażdżkę Condesitą zamiast "wypasionych limuzyn", z których praktycznie nie widać pary młodej. Szerokiej drogi!
© 2009 Bajeczna CONDESITA - samochód do ślubu warszawa
Projekt & cms: www.zaler.pl
Muzyka: H. Arlen "Over the Rainbow" wykonanie i aranżacja Tomasz Bielski |